O naszym salonie

Odkryj piękno swojego ciała   

"Odkryj piękno swojego ciała" - z takim przesłaniem 8 marca 2002 r. pełni optymizmu, wkroczyliśmy do świata kosmetyki. Doskonały salon urody, profesjonalizm w każdym calu - marzenie czy rzeczywistość?

Aby urealnić nasze marzenia otworzyliśmy Salon Urody "Livret" z przekonaniem, iż nazwa ta oznaczać będzie nie tylko profesjonalizm ale przede wszystkim unikalne spojrzenie na kosmetykę i perfekcję w dążeniu do doskonałości.

Słowo kosmetyka - po grecku kosmetios - kosmeo, oznacza "upiększam". Niektórzy w terminologiach wiążą słowo kosmetyka z kosmosem w rozumieniu ładu i porządku na ciele i duszy. Stwierdzenie to ma się prawdziwie do rzeczywistości ponieważ przekraczając próg gabinetu kosmetycznego izolujemy się od codziennych kłopotów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu udało nam się stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Począwszy od czystości i higieny wszechobecnie panujących w salonie, poprzez komfort, wygodę i duży wybór usług a kończąc na osobowości kosmetyczek i ich perfekcji zawodowej zapewniliśmy naszym klientom pełne zadowolenie i uczucie satysfakcji.

Nasze starania przyniosły oczekiwany efekt. Po latach działalności mamy pewność, że salon zdobył sympatię klientów. Zgodnie z postępem i innowacjami w dziedzinie kosmetyki wciąż podnosimy standard usług, szkolimy nasze kosmetyczki i poszerzamy ofertę salonu o najnowsze trendy. Dzięki tym udoskonaleniom, w opinii naszych klientów jesteśmy salonem w pełni odpowiadającym na ich potrzeby.

Chęć dalszego rozwoju, pozytywne opinie i słowa zachęty skłoniły nas do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie na Super Salon roku 2003, organizowanym przez wydawnictwo branżowe "Salon i elegancja". Nasza kandydatura została przyjęta, specjalna komisja oceniła nasz salon, a my z niecierpliwością oczekiwaliśmy na ocenę jury.

Ogłoszenie wyników odbyło się 29 lutego 2003 roku w Warszawie na Ogólnopolskich Targach kosmetycznych. Spośród sporej grupy konkurentów salon Urody "Livret" został wyróżniony i nagrodzony przez renomowaną firmę Germaine de Capuccini.

Wyróżnienie to jest dla nas ukoronowaniem i spełnieniem marzeń, dodało blasku i podniosło prestiż salonu. Uznanie komisji dodało nam pewności, że obrana droga sukcesu zmierza w dobrym kierunku.

Największą jednak nagrodą jest dla nas zaufanie jakim obdarzyli nas klienci salonu, którzy swą obecnością nadają sens naszej pracy. Cieszymy się, że zarówno efekty jak i doznania jakich dostarczamy naszym klientom sprawiają, że powracają oni do naszego salonu z przyjemnością, a nowoczesność i elegancja sprawia, iż stajemy się rozpoznawalni dla coraz większej rzeszy klientów.


Serdecznie Państwu dziękujemy.