Dermatologia ogólna

Dermatologia ogólna, jako szersze pojęcie, rozpatrywane jest nie tylko jako podstawowe leczenie najczęściej występujących chorób skórnych (w tym łuszczycy, grzybicy i chorób alergicznych), ale również profilaktyka i diagnostyka wielu najczęściej występujących schorzeń (trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty) a także usuwanie trwałych zmian na skórze powstałych w ich wyniku. Z pewnością konieczne jest szybkie działanie i leczenie poszczególnych schorzeń, nie tylko z powodów czysto zdrowotnych, ale także estetycznych.

Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego musimy dokładać wszelkich starań, aby uniknąć, miedzy innymi przebarwień i blizn, występujących po leczeniu zmian trądzikowych nie tylko młodych osób. W przypadku wystąpienia już objawów niepożądanych (uszkodzeń naczyniowych, przebarwień, blizn) konieczne będzie wykorzystanie szerokiej wiedzy z zakresu dermatologii estetycznej.

Posiadamy w naszej ofercie laser do usuwania zmian naczyniowych oraz wykonujemy peelingi medyczne, jak również układamy program leczenia dermatologicznego w oparciu również o fachową wiedzę kosmetologa. Przy obecnym stanie wiedzy i możliwościach profesjonalnych urządzeń możliwe jest zniwelowanie wielu uporczywych problemów, które do tej pory zakłócały Państwa dobry nastrój.

Oferujemy konsultacje oraz leczenie dla dorosłych i dzieci.

Mamy duże grono stałych pacjentów. To dla nas bardzo ważne, że ludzie wracają z zaufaniem. Staramy się, żeby nasi pacjenci byli zawsze traktowani profesjonalnie i serdecznie.